У компаніях, яких стають на шлях управління проектами, бажано, перед впровадженням як методології управління проектами, так і інструменту, відповісти на питання: «Де ми зараз перебуваємо? Куди хочемо прийти? Що, коли і як потрібно змінити? Які у нас проблеми? Яких цілей ми хочемо досягти?»

У компаніях, в яких працює працює система управління проектами, після деякого часу задають собі питання: «Наскільки ефективно впроваджена система управління проектами ? Чи відповідає вона поточним цілям компанії? Чи правильно побудовано взаємодія в інформаційній системі управління проектами?»

Для відповіді на ці та багато питань іноді необхідний погляд з іншої сторони.

Наша компанія пропонує вам провести аудит як корпоративної, так і інформаційної системи управління проектами на предмет відповідності її рівню розвитку (стратегії і поточному стану) вашої компанії.

Аудит проводиться на будь-якому рівні розвитку системи управління проектами в компанії. Ми можемо не тільки провести аудит за сучасними світовими методиками, а й розробити практичні рекомендації щодо подальшого розвитку системи.

Підписка на новини

Підписавшись на новини від Leo Consulting, ви маєте можливість завжди з перших рук отримувати інформацію про старт програм навчання, івенти, статті та іншу корисну інформацію.