Наша спеціалізація — це впровадження методології, інструментів та ІТ продуктів.

Ми допоможемо всім, будь якій компанії, будь якій людині стати краще в управлінні проектами та в своїй роботі.

Без сумніву, ми не соромлячись стверджуємо, що ми найкращі на ринку по впровадженню систем управління проектами на базі рішень від компанії Microsoft (Project & Planner & Power BI & Power Platform)

Ми навчили теорії та практикам управління проектами більше ніж тисяча людей з більше ніж сотні різних компаній.

Ми впроваджували і / або брали участь у впровадженні систем управління проектами в більш ніж п’ятидесяти компаніях в світі.

За цей час ми придбали величезний досвід впроваджень в різних компаніях і галузях і втілили його в нашому унікальному способі вирішення управлінських завдань, які і пропонуємо Вашій увазі.

Аудит управління проектами

У компаніях, яких стають на шлях управління проектами, бажано, перед впровадженням як методології управління проектами, так і інструменту, відповісти на питання: «Де ми зараз перебуваємо? Куди хочемо прийти? Що, коли і як потрібно змінити? Які у нас проблеми? Яких цілей ми хочемо досягти?»

Створення офісу управління проектами

Для того, щоб система управління проектами/портфелем проектов або ІТ рішення для управління проектами працювали, необхідно створення офісу управління проектами (РМО) – центра компетенцій, відповідального за бізнес результати від проектіх, які реалізуються

Система управління портфелем проектів

Система управління проектами – це якісна реалізація проектів. Система управління портфелем проектів – це реалізація якісних проектів.

Який сенс якісно реалізовувати проекти, які не відповідають стратегії, не збільшують прибутки компанії,

Впровадження системи управління проектами

Проекти – це розвиток, це нові продукти, нові товари, нові послуги.

Проекти – це зміни під виклики цього світу.

Управління проектами – це спосіб досягнення мети, для створення такого нового продукту, який зробить компанію найкращою на ринку

Розробка графіків проектів

Великі та складні проекти можна планувати та реалізовувати на папері, але все ж краще створити шлях проекту в інформаційній системі управління проектами. 

Ми допоможемо створити такі графіки проектів, які будуть працювати на вас

Впровадження Microsoft Project Online / Server

Інформаційна система управління проектами дозволяє корпоративній системі управління проектами звучати як настроєний інструмент в руках професіонала.

Ми допоможемо вам впровадити Miccrosoft Project Online / Server, щоб ви отримали максимальні вигоди від працюючого інструменту.

Ми гарантуємо результат за три місяці

Впровадження Power BI

Перестаньте витрачати час на пошук інформації, зберіть її в одному місці, і нехай вона працює на вас самостійно автоматично збираючи інформацію з різних ІТ рішень

Розробка рішень на Power Platform / Project Online

Наші компетенції та досвід дозволяють нам виконувати самі таємні бажання наших замовників

Підтримка системи управління проектами та ІТ інструментів

Наша рука допомоги завжди готова підтримати вас у скрутну годину боротьби з сучасними системами управління проектами

Підписка на новини

Підписавшись на новини від Leo Consulting, ви маєте можливість завжди з перших рук отримувати інформацію про старт програм навчання, івенти, статті та іншу корисну інформацію.