З квітня 2020 по березень 2021 наша компанія LEO Consulting реалізовувала програму впровадження новітніх технологій в будівельній компанії “Водограй” (м. Чернівці).

У зв’язку з пандемією коронавірусу в компанії “Водограй” постало питання віддаленої комунікації, наявності оперативної інформації по проектам та збору інформації з різних ІТ систем.

Спочатку наша компанія реалізувала проект впровадження Microsoft 365 & Teams. Ми перевели всю пошту компанії в хмарний сервіс Microsoft 365 & Outlook, потім перевели всю комунікацію і роботу з документами з Viber в Microsoft Teams / SharePoint.

Після того, як проект впровадження був успішно закінчено, ми почали проект впровадження Microsoft Project Online і наразі всі об’єкти компанії ведуться тільки у Microsoft Project Online. Швидкий збір даних досягається завдяки PRO PM Ex-Change, надбудові, яка дозволяє експорт та імпорт даних між Microsoft Project та Microsoft Excel.

Як тільки проекти почали вестися в Microsoft Project Online, почався проект впровадження Power BI, на якому ми розробили звіти по проектами, зробивши інтеграцію з Microsoft Project Online та 1C.

Підписка на новини

Підписавшись на новини від Leo Consulting, ви маєте можливість завжди з перших рук отримувати інформацію про старт програм навчання, івенти, статті та іншу корисну інформацію.