По замовленню Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, наша компанія LEO Consulting, розробила та впроваджує Систему реалізації, координації та моніторингу проєктів міжнародної технічної допомоги в Національній поліції України

Для створення цієї Системи була використана Microsoft Power Platform (Model Driven Power Apps & Power Automate) та Microsoft Power BI.

Задачами Системи реалізації, координації та моніторингу проєктів є надання оперативної інформації по проєктам, які фінансуються міжнародними організаціями, аналізувати та відслідковувати результати проєктів відповідно до стратегічних пріоритетів Нацполіції, а також збирати потреби від всіх служб Національній поліції України і подавати заявки на надання технічної допомоги.

Для візуалізації системи реалізації, координації та моніторингу проєктів були створені звіти в Power BI

Всі звіти в Power BI автоматично оновлюються щоденно оновлюються, щоб у керівництва Національної поліції України та партнерів була завжди актуальна інформація.

Дякую, всій нашій команді, за продуктивну працю

Пошук по сайту

Нові статті

Підписка на новини

Підписавшись на новини від Leo Consulting, ви маєте можливість завжди з перших рук отримувати інформацію про старт програм навчання, івенти, статті та іншу корисну інформацію.