По замовленню Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, наша компанія LEO Consulting, розробила та впроваджує Систему реалізації, координації та моніторингу проєктів міжнародної технічної допомоги в Національній поліції України

Для створення цієї Системи була використана Microsoft Power Platform (Model Driven Power Apps & Power Automate) та Microsoft Power BI.

Задачами Системи реалізації, координації та моніторингу проєктів є надання оперативної інформації по проєктам, які фінансуються міжнародними організаціями, аналізувати та відслідковувати результати проєктів відповідно до стратегічних пріоритетів Нацполіції, а також збирати потреби від всіх служб Національній поліції України і подавати заявки на надання технічної допомоги.

Для візуалізації системи реалізації, координації та моніторингу проєктів були створені звіти в Power BI

Всі звіти в Power BI автоматично оновлюються щоденно оновлюються, щоб у керівництва Національної поліції України та партнерів була завжди актуальна інформація.

Дякую, всій нашій команді, за продуктивну працю

Ознайомитися з відгуком про впровадження можна за посиланням.

Підписка на новини

Підписавшись на новини від Leo Consulting, ви маєте можливість завжди з перших рук отримувати інформацію про старт програм навчання, івенти, статті та іншу корисну інформацію.