Home Events Роль та відповідальність Керівника будівельних проектів

Роль та відповідальність Керівника будівельних проектів

Під час підготовки та проведення подій, на яких в PRO PM досліджували відмінність між ролями Сайт менеджер та Керівник проекту, Адміністратор та Керівник проекту,  ми отримали безліч запитань – хто такий Керівник будівельного проекту, який функціонал та відповідальність у цієї ролі, скільки проектів може вести одночасно ця людина, де знайти такого спеціаліста та інші. Вирішивши, що не можна надати змістовні відповіді під час попередніх вебінарів, ми запрошуємо вас на окрему подію, присвячено даній темі.

Ключовий спікер – Олексій Просніцький, співзасновник та викладач школи PRO PM, куртор програми Construction Project Manager, лідер та співзасновник LEO Consulting, ініціатор клубу Добрих та цинічних керівників проектів, організатор Project Conference in Ukraine.

Запрошений гість – Микола Топал, випускник програми Адміністратор будівельних проектів #СРА1, очолює позицію Керівника відділу управління проектами в холдингу EDS Engineering.

Запрошена гостя – Олександра Коваль, випускниця програми Керівник будівельних проектів Advanced, група #СРМА1, очолює позицію Керівника будівельних проектів в компанії ІНТЕРГАЛ-БУД.

Посилання на реєстрацію – https://forms.office.com/r/HHpYf4Qti4

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.