Home Events 17 зустріч “Клубу цинічних та добрих керівників проектів”

17 зустріч “Клубу цинічних та добрих керівників проектів”

Зареєструватись

20 жовтня з 19.30 до 21.00 відбудеться таємна offline зустріч “Клубу цинічних та добрих керівників проектів”, присвячена ролі РМО в компаніях та бізнес задачам, які РМО повинно вирішувати.

Компанія, яка ступає на шлях проектного управління, стикається з тим, що необхідно:

  1. по-перше, щоб у цього шляху з’явився свій керівник проекту,
  2. по-друге, щоб відбулася деяка централізація процесів, підходів, інструментів, звітів,
  3. а по-третє, і головне, щоб управління проектами давало цінність компанії та позитивно впливало на фінансові та нефінансові показники операційної діяльності.

 

Для досягнення цих задач, компанії створюються в себе РМО (офіси управління проектами). На жаль, в більшості компаній РМО це бюрократи, які тільки заважають реалізації проектів через надмірне бажання все регулювати та контролювати. І звісно, с часом, такі РМО відмирають, вбиваючі бажання компаній знову підходити до проектного управління.

Тому так важливо пам’ятати при створенні РМО про бізнес цінність та бізнес вигоди. І саме про це, ми поговоримо 20 жовтня.

Програма зустрічі:

  19:30-20:00
Олена Кузьмічова – Заступниця ІТ директора АТ “Альфа Банк Україна”, ех-РМО Приватбанк. Дорого, повільно, але іноді ніяк без PMO.
  20:00-20:30
Євген Камашев – Керівник РМО Астарта, ех-керівник РМО Метінвест Діджитал, Викладач програми BPM. Стратегія розвитку PMO агрохолдінга Астарта.
  20:30-21:00
Марія Абдуліна – Керівниця РМО Raiffeisen Bank. Тема доповіді уточняється.


Дата та час
– 20 жовтня, 2021 року о 19:30

Вартість: безкоштовно
Формат: офлайн та онлайн
Місце проведення: вул. Дорогожицька 3, UNIT City, корпус В10, 4 поверх, офіс PRO PM, в якому таємно знаходиться офіс LEO Consulting.

 

Зареєструватись

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.